Виробник: baby moon NEW
Товар очікуєтьсяЩоб придбати в 1 клік, введіть номер телефону
Гель-лак для нігтів Baby Moon 8 мл призначений для професійного та домашнього використання. Формула без TPO та HEMA поєднується зі зручним пензликом на подовженій ручці, який допомагає акуратно наносити матеріал і контролювати його розподіл по нігтьовій пластині. Для створення стійкого манікюру необхідно використовувати базу для гель-лаку та завершувати покриття топом для нігтів.
• Формула без TPO та HEMA
• Зручний пензлик з подовженою ручкою
• Комфортне нанесення та розподіл матеріалу
• Підходить для однотонних покриттів та дизайнів
• Для професійного та домашнього використання
Як використовувати
Нанесіть гель-лак на підготовлену нігтьову пластину після базового покриття та полімеризуйте в LED/UV-лампі. За необхідності нанесіть другий шар для більш насиченого кольору. Завершіть покриття топом.
Порада
Для більш акуратного результату наносьте гель-лак тонкими шарами. Це допоможе отримати рівне покриття та гарний зовнішній вигляд манікюру.
-
Виробник:
baby moon NEW
-
Країна виробник:
Україна
-
Категорія
Гель-лаки
Обробка замовлення проводиться з 9:30 до 19:00 щодня. Сплатити замовлену продукцію можна одним із способів:
1. Переказ на банківську картку магазину
Ви можете перерахувати потрібну суму за допомогою онлайн-сервісу, у відділенні банку або через банківський термінал. Як тільки кошти будуть зараховані на карту нашого магазину, замовлення буде надіслано протягом робочої доби. Попередньо наш менеджер неодмінно зв'яжеться з вами для уточнення умов.
2. Оплата за допомогою післяплати
Оплата здійснюється при отриманні покупки у відділенні Нової пошти. Комісію за переказ коштів оплачує покупець.
3. Оплата готівкою
Ви можете забрати товар безпосередньо з нашого магазину
Доставка продукції, замовленої в інтернет-магазині, здійснюється транспортною компанією Нова пошта.
Вартість доставки визначається тарифами компанії-перевізника.
ЩО МОЖНА ПОВЕРНУТИ?
Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей повинні бути збережені: комплектація, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування та покупець має оригінал документа, що підтверджує факт купівлі відповідного товару . Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за магазином право відмовити покупцю в обміні чи поверненні товару.
Забираючи товар із відділення Нової Пошти Ви автоматично погоджуєтеся з якістю та комплектацією товару. Переконливе прохання перевіряти посилку при співробітнику кур'єрської служби/кур'єрі.
Повернути товар належної якості до магазину (або обміняти його на інший аналогічний) можна, якщо дотримано наступних умов повернення товару:
- його немає в переліку тих товарів, які не підлягають обміну та поверненню;
- він не використовувався, і зберігся у тому вигляді, яким його набували;
- пройшло менше 14 днів з моменту придбання товару;
- є касовий або товарний чек.
Згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» від 19.03.1994 року №172 наші клієнти мають право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Покупець має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти календарних днів, за винятком дня покупки за умови виконання всіх норм передбачених Законом.
Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» позначено перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню), а саме:
- гребінці, гребінці, масажні щітки;
- одноразова продукція;
- пензлі та набори кистей;
- пилки, бафи, полірувальники;
- перукарські ножиці;
- манікюрні інструменти;
- лаки та гель-лаки;
- товари в аерозольній упаковці;
- шпильки та шпильки для волосся;
- акційні та знижені в ціні товари;
Такий товар можна повернути тільки при виявленні браку або невідповідності замовлення.
Цей товар не має відгуків
Ваш відгук успішно відправлено! Він буде опублікований після перевірки адміністратором